Pristatymas ir apmokėjimas

APMOKĖJIMAS

 

  • Bankiniu pavedimu:

        LAURA KAILIUVIENĖ
LT92 7300 0101 1108 8523

        Paskirtis: Užsakymo numeris

  • Grynais atsiimant iš studijos. Plungės g. 14, Šiauliai (Jei gaminiai užsakomi kartu su graviravimo paslauga, tuomet būtinas išankstinis apmokėjimas).  Atskirai el. paštu informuojame kai užsakymas jau suruoštas paėmimui. Suruošimas paprastai trunka iki 1 d.d.

PRISTATYMAS

Pristymas vyksta naudojantis „DPD“ kurjerio paslaugomis. Yra galimybė pasirinkti Jums tinkamiausią pristatymo būdą ar tiesiog atvykti pas mus ir atsiimti nemokamai.  Pristatymo trukmė 1-3 d.d.

 

LAIKINI PASIKEITIMAI DĖL KORONAVIRUSO:

Šiuo metu (Nuo 2020.03.16 d. dėl koronaviruso plitimo grėsmės) užsakymai kuriems pasirenkamas COD (grynais pristatymo metu) užsakymo apmokėjimas, apmokėjimai priimami tik apmokant banko kortele pristatant užsakymą (be grynųjų). 

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Siuntimo kainos:

  1. Pristatant su DPD kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (siuntimo kaina 3,5 Eur).
  2. Pristatant į Jums artimiausią DPD atsiėmimo punktą ar paštomatą (siuntimo kaina 2 Eur). Atsiėmimo terminas – 7 d. nuo pristatymo.   Atsiėmimo  pickup punktus galite rasti DPD svetainėje paspaudus čia .
  3. Siuntimas į užsienį siunčiant registruota pašto siunta (siuntimo kaina 10 Eur).
  4. Siuntimas į kuršių neriją (prieš užsakant susisiekite el. paštu info@eguso.lt).
  5. Atsiėmimas adresu: Plungės 14, Šiauliai (nemokamai).