Apie mus

Apie mus

 

Eguso.lt – tai Internetinė parduotuvė, leidžianti vartotojams prisidėti prie odinių gaminių kūrybos, užsakant ant jų unikalius, pačių sugalvotus, reikiamus užrašus.
“EGUSO” prekinio ženklo reikšmė parodo gaminio vertę, o paraidžiui verčiama kaip “Exclusive – gorgeous – unique – solid – original“.

Užsiimame verslo dovanų, suvenyrų ir aksesuarų gamyba iš natūralios odos. Stengiamės kurti šiuolaikiškus, minimalistinio stiliaus gaminius. Vykdoma el. prekyba ir gamyba pagal užsakymus ar individualius poreikius. Bendraujame ir atsižvelgiame ne tik į stambesnių užsakovų poreikius dovanoms, bet ir pavienių asmenų norus turėti ar dovanoti unikalius ir
personalizuotus odinius gaminius. Visi gaminiai  ženklinami prekinio ženklo simbolikos įspaudu odoje (prekinio ženklo simbolis – laisvas paukštis).

Teksto užrašymo technologija:  užsakomi tekstai paprastai graviruojami lazeriu, tačiau kai kuriais atvejais gali būti ir įspaudžiami pagal pagamintą metalinę įspaudo formą, karšto įspaudimo būdu. 

Ši internetinė parduotuvė daugiausia skirta fiziniams klientams, norintiems užsakyti  po vieną ar kelis gaminius.  Didesnio kieko  užsakovams siųsti užklausą el .paštu.